lv
qEiSScULhRUiRuNP5ggxXnB2uszjRnp6D6g3fR2s
1709688

'Pusotrs miljons sēž tev uz pleciem un elpo pakausī' – kā ir uzstāties 'Eirovīzijā'

'Pusotrs miljons sēž tev uz pleciem un elpo pakausī' – kā ir uzstāties 'Eirovīzijā'
Mēs neesam tik "stilīgi", lai piesmietu "Eirovīziju". Ja "joku" gabals neiznāks apbrīnojam asprātīgs, tad rezultāts būs vienkārši skumjš – tā grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons raidījumā "KultūrKlubs" komentēja internetā izskanošos aicinājumus Latvijai "Eirovīziju" nākamgad izlaist vai aizsūtīt uz to kādu parodijdziesmu. Viņš arī atgādināja, ka mūziķim pārstāvēt savu valsti konkursā ir milzu spriedze – "pusotrs miljons cilvēku tev sēž uz pleciem un elpo pakausī". Tikmēr mūziķis un "Eirovīzijas" komentētājs Lauris Reiniks atzina, ka interneta jokdaru aicinājumi uz "Eirovīziju" aizsūtīt lācēnu Ričiju Rū ir sadzirdēti.
IZM neatbalsta LiepU reorganizāciju sadarbībā ar LU
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) neplāno tālāk virzīt lēmumu par Liepājas Universitātes (LiepU) turpmāko attīstību un reorganizāciju sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU), apliecināja ministrijā.
Atkārtoti! Meklē Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas direktoru

Kultūras ministrija izsludinājusi atklātu konkursu uz Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas direktora amatu, informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Jau rakstīts, ka valdība 11.aprīlī lēma reorganizēt Rē...

Bauskas novada svētkos būs vērojamas karavīru cīņas

Šogad Bauskas novada svētki "Zem zelta ozola zariem" notiks sestdien, 13.maijā, Mežotnes pilskalnā, informēja pašvaldība.

Mežotnes pilskalna plakumā plkst.13 notiks svētku atklāšana. Līdz plkst.17.30 būs vērojama seno amatu sēta ar seno amatu demonstrēj...Komentāri