NNyukjv1qdMvT2ZudhRNXdwp6etXAqMJmaGk8GNi
1502610

Spezia ar Krolli rezervē cīnās neizšķirti A sērijas mačā

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis svētdien Itālijas A sērijas mačā laukumā nedevās, viņa pārstāvētajai "Spezia" komandai cīnoties neizšķirti.

Divu A sērijas lejasgala komandu duelī "Spezia" 28.kārtas mačā mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Salernitana".

Mājinieki iedzinējos nonāca pāris minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad "Spezia" aizsargs Matia Kaldāra, cenšoties izsist bumbu, ieraidīja to savos vārtos.

70.minūtē viesi kļūdījās, atspēlējot bumbu, kas Eldoram Šomurodovam ļāva nonākt vienam pret Gijermo Očou un panākt 1:1. Spēcijas komandai bija iespēja izvirzīties vadībā, taču 79.minūtē pēc Daniēles Maldīni izpildītā soda sitiena bumba norībināja "Salernitana" vienības vārtu pārliktni, bet vēlāk pa stabu trāpīja Albins Ekdāls.

Spēcijas komanda ar 25 punktiem 28 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, kamēr "Salernitana" ar 28 punktiem ir divas pozīcijas augstāk. Uz B sēriju sezonas beigās izkritīs trīs vājākās komandas, kuras "Spezia" šobrīd apsteidz par sešiem punktiem.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu. Nākamajos septiņos mačos viņš palicis uz rezervistu soliņa.

Džudiste Dolgiļeviča Grand Slam posmā uzvar vienā cīņā

Latvijas džudo cīkstone Una Dolgiļeviča svētdien Antaljā "Grand Slam" posmā uzvarēja vienā cīņā.

Dolgiļeviča, kura startēja svara kategorijā līdz 78 kilogramiem, ar "waza-ari" uzvarēja Taivānas džudisti Sjuevanu Šuhuei.