xIoiMKNsMtTZnwKO6aGBsvNXOET8QRQfIqS4AzoG
4247048

Divos Latvijas hokejistu NHL komandu dueļos uzvaras gūst Girgensona un Balinska vienības

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja trīs spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" izcīnīja uzvaru. "Lightning" mājās ar 4:1 uzvarēja Vankūveras "Canucks" vienību, kurā spēlēja Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs un uzbrucējs Teodors Bļugers. Savukārt vārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja 18 metienus NHL spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" zaudēja. "Blue Jackets" mājās ar 3:4 zaudēja Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētajai Floridas "Panthers".
Latvijas ostās deviņos mēnešos pārkrauts par 11,2% mazāk kravu

Latvijas ostās šogad deviņos mēnešos pārkrāva 26,032 miljonus tonnu kravu, kas ir par 11,2% mazāk nekā 2023.gada attiecīgajā periodā, liecina Satiksmes ministrijas apkopotā informācija.

Visvairāk 2024.gada deviņos mēnešos Latvijas ostās pārkrautas beram...

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs deviņos mēnešos samazinājies par 25,5%

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs šogad deviņos mēnešos Latvijā samazinājies par 25,5% salīdzinājumā ar 2023.gada attiecīgo periodu un bija 8,63 miljoni tonnu, liecina Satiksmes ministrijas apkopotie dati.

Tostarp starptautisko pārvadājumu apmērs veido...