4113451

Notika pārrunas par valsts izmaksāto uzturlīdzekļu palielinājumu

Trešdien, 4.septembrī, Tieslietu ministrijas un Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas vadība tikās ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvjiem, lai apspriestu valsts izmaksāto uzturlīdzekļu palielinājuma iespējas.

Ostapenko un Kičenoka uzvar ASV atklātā čempionāta dubultspēļu finālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko un ukrainiete Ludmila Kičenoka piektdien Ņujorkā uzvarēja ASV atklātā čempionāta dubultspēļu sacensībās.

Latvijas un Ukrainas duets, kas turnīrā ir izsēts ar septīto numuru, finālspēlē ar 6-4, 6-3 pārspēja Francijas pā...

Ostapenko ASV atklātajā tenisa čempionātā izcīna pirmo «Grand Slam» titulu dubultspēlēs
Latvijas spēcīgākā tenisiste Aļona Ostapenko duetā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku piektdien Ņujorkā uzvarēja ASV atklātā čempionāta finālā un izcīnīja pirmo "Grand Slam" līmeņa titulu dubultspēlēs.
Latgaliešu kultūras kustības «Volūda» attīsta lokālo identitāti (+VIDEO)

Visas plānotās lekcijas ikviens interesents var apmeklēt bez maksas.

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) un latgaliešu kultūras kustība "Volūda" notikumu ciklā "Latviešu grāmatai 500" septembrī un oktobrī aicina uz trīs lekciju ciklu "Latviešu grāmatai ...