qjmuCpXK0xKfX3z8nZvoAncU0pV3pfsGsUlYGppB
4008304

Švecovam Parīzē 17.vieta modernās pieccīņas sacensībās

Latvijas sportists Pāvels Švecovs sestdien Parīzes olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās ieņēma 17.vietu.

Švecovs sakrāja 1452 punktus, bet par čempionu ar pasaules rekordu 1555 punktiem kļuva ēģiptietis Ahmeds Elgendi.

Otrais ar 1542 punktiem bija japānis Taišu Sato, bet trešais ar 1536 punktiem - itālis Džordžo Malans.

Konkūrā Latvijas sportists nopelnīja 279 punktus, ieņemot 16.vietu 18 finālistu vidū. Seši sportisti trasi veica bez kļūdām un sakrāja pa 300 punktiem.

Paukošanas bonusa kārtā viņam neizdevās uzvarēt vienīgajā cīņā, saglabājot pusfinālā iegūtos 240 punktus un saglabājot trešo vietu šajā disciplīnā. Par uzvarētāju šajā disciplīnā ar 245 punktiem kļuva Elgendi.

Peldēšanā Švecovs 200 metrus brīvajā stilā veica divās minūtēs un 3,71 sekundē, sakrājot 303 punktus un ieņemot desmito vietu šajā disciplīnā.

Labāko rezultātu minūte un 57,52 sekundes sasniedza britu sportists Džozefs Čongs, sakrājot 315 punktus.

Pēc trim disciplīnām Švecovs ar 822 punktiem ieņēma astoto vietu.

Līderis ar 857 punktiem bija Elendi.

Skriešanas un šaušanas kombinācijā Švecovs atkāpās uz 17.vietu.

Jau ziņots, ka savā pusfinālā piektdien Švecovs finišēja piektais un nodrošināja vietu finālā, kur iekļuva pa deviņiem labākajiem sportistiem no abiem pusfināliem.

Švecovs otro reizi startē olimpiskajās spēlēs. Pirms trim gadiem Tokijā viņš ieņēma 14.vietu.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.

Pieccīņnieks Švecovs: Parīzes spēlēs startēja monstri - manā pieredzē visstiprākā konkurence
Modernās pieccīņas meistars Pāvels Švecovs ar iegūtu 17. vietu finālā sestdien noslēdza Latvijas dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs, kur viņš startēja karjerā iepriekš nepieredzēti spēcīgā konkurencē. Izredzes uz augstāku vietu Švecovam zuda pēc neveik...
LDz izsolē atkārtoti piedāvā iegādāties četrus nekustamos īpašumus

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli līdz 30.augustam atkārtoti piedāvā iegādāties četrus nekustamos īpašumus, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

Nekustamo īpašumu Krustpils ielā 5A, J...

Modernās pieccīņas atlētu Švecovu pieviļ pēdējā disciplīna; Latvijas sportists ierindojas 17. vietā
Dienu pirms Parīzes olimpisko spēļu noslēguma ceremonijas notika cīņa par godalgām modernajā pieccīņā. Latvijas atlēts Pāvels Švecovs finišēja 17. vietā.