3188802

Darba nedēļa noslēgsies ar vējainu un lietainu laiku

Piektdien daudzviet Latvijā gaidāms neliels lietus, no rietumiem visu valsti šķērsos mērens lietus, prognozē sinoptiķi.

Valsts austrumos vairāk nokrišņu būs pievakarē, savukārt Latvijas rietumu pusē nokrišņi tad vairs nav gaidāmi un debesis nedaudz skaidrosies.

Dienvidu, dienvidaustrumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 10-15 metrus sekundē. Pēcpusdienā Kurzemē vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, vakarā vējš pierims arī citviet valstī.

Maksimālā gaisa temperatūra būs +4..+8 grādi.

Rīgā vairāk līs pēcpusdienā, savukārt stiprākais vējš pūtīs priekšpusdienā, kad gaidāmas dienvidu, dienvidaustrumu vēja brāzmas līdz 14 metriem sekundē. Gaiss iesils līdz +7 grādiem.

Laikapstākļus nosaka spēcīga ciklona austrumu mala. Vācijas ziemeļus un Skandināvijas dienvidus skārusi stipra vētra. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 991 hektopaskāla Kurzemē līdz 1003 hektopaskāliem Latgales austrumos.

Vai kara laikā Krievijas mūzikas nespēlēšana nozīmētu «izslēgt arī mūsu pašu nacionālo klasiku»? Kāda PSRS okupācijas perioda diskursa iesīkstējušais anahronisms
Kopš 2022. gada 24. februāra notikušajās publiskajās diskusijās par Krievijas kultūras klātbūtnes iespējamo izslēgšanu, Latvijas akadēmiskās mūzikas vidē identificējamas arī atbalsis no PSRS okupācijas perioda impēriskā lielkrievu šovinisma diskursa. K...
Latvijas basketbolisti ceļu uz Eiropas čempionātu sāk ar spraigu uzvaru pār Spāniju
Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Saragosā svinēja uzvaru 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē. Latvija ar 79:74 uzvarēja Spānijas valstsvienību.
Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

"Sabres" viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) uzvarēja Monreālas "Canadiens" vienību.