NzZE9fD5vudkQFoI92QEdHOW7VCfoDYQHNWu6LAe
3166503

Rīgas lidostā sagaida pasaules vicečempionu biatlonā Rastorgujevu

Šodien Rīgas lidostā tiks sagaidīts Andrejs Rastorgujevs, kurš svētdien Nove Mesto pasaules čempionātā biatlonā izcīnīja sudraba medaļu 15 kilometru sacensībās ar kopējo startu, izcīnot savu lielāko panākumu karjerā un arī Latvijas biatlona vēsturē.

Latvijas biatlona komandas ierašanās paredzēta plkst.17.05.

Līdz šim no latviešiem tikai Ilmāram Bricim bija pasaules čempionātu medaļas - divas bronzas godalgas 2001.gadā 20 kilometru individuālajā distancē un 2005.gadā desmit kilometru sprintā.

Par čempionu kļuva norvēģis Juhanness Tīngness Bē. Rastorgujevs bija viens no diviem sportistiem, kuri šāva precīzi, un finišā viņš atpalika 15,1 sekundes. Nepilnas 18 sekundes pēc Rastorgujeva finišēja francūzis Kantēns Fijons-Majē.

Kāpēc «Splendid Palace» atteicās rādīt bijušā EP deputāta Mirska filmu (+VIDEO)

Gribēja izmantot populāro kinoteātri dezinformācijai.

Kinoteātris "Splendid Palace" saņēmis izcilākā Rīgas pasākuma telpās balvu Latvijas Pasākuma foruma Izcilības balvas pasniegšanas ceremonijā. Šādu atzinīgu novērtējumu "Splendid Palace" izpelnījies p...