E9DR62Femk3KgCnnE8TJOFTLg5t6h7gjF6mQuW9u
3124457

Latvijas tenisiste Semeņistaja izcīna savu pirmo «WTA 125» titulu

Latvijas otrā rakete tenisā Darja Semeņistaja svētdien uzvarēja Mumbajas "WTA 125" sērijas turnīrā, izcīnot savu karjeras lielāko titulu.
Izraēla: zem ANO bēgļu lietu aģentūras Gazā atrasts «Hamās» tunelis

Izraēlas bruņotie spēki sestdienas vakarā paziņoja, ka atklājuši palestīniešu teroristiskā grupējuma "Hamās" tuneli zem ANO Palestīniešu bēgļu lietu aģentūras (UNRWA) mītnes Gazas pilsētā.

Savukārt UNRWA norādīja, ka tā nav izmantojusi šo mītni kopš 12....

TIEŠRAIDE: Pasaules čempionāts biatlonā. Iedzīšanas sacensības sievietēm
Čehijas pilsētā Nove Mesto turpinās pasaules čempionāts biatlonā. Svētdien pirmās startā dodas dāmas, lai startētu iedzīšanas sacensībās, starp viņām arī Latvijas biatloniste Baiba Bendika. Tiešraide LTV7 un LSM.lv.
Aparjods izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Oberhofā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Gints Bērziņš ierindojās 12.pozīcijā.

Otrās vietas ieguvēju Maksu Langenhanu no Vācijas Aparjods summā pārspēja par 0,042 sekundēm, bet tr...