Y4MP9DwNSeTv4QpZ0uPzrBP8ojtkQgBxea2dbjZf
3123814

TIEŠRAIDE: Pasaules čempionāts biatlonā. Iedzīšanas sacensības sievietēm

Čehijas pilsētā Nove Mesto turpinās pasaules čempionāts biatlonā. Svētdien pirmās startā dodas dāmas, lai startētu iedzīšanas sacensībās, starp viņām arī Latvijas biatloniste Baiba Bendika. Tiešraide LTV7 un LSM.lv.
Aparjods izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Oberhofā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Gints Bērziņš ierindojās 12.pozīcijā.

Otrās vietas ieguvēju Maksu Langenhanu no Vācijas Aparjods summā pārspēja par 0,042 sekundēm, bet tr...

Savas vēstures veidošana. Jāzepa Grosvalda dienasgrāmatu mantojums
Jāzepa Grosvalda memoriālā kolekcija sevī ietver arī mākslinieka dienasgrāmatas, rakstītas no sešpadsmit gadu vecuma līdz mūža galam. Tas ir plašākais Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam zināmais dienasgrāmatu mantojums, ko pēc sevis atstājis mākslin...
Kamaniņu braucējs Aparjods triumfē Oberhofā
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kas norisinājās Vācijā, Oberhofā, liecina organizatoru informācija.