3EZ8t0l6v7Ykr2SpOqaGyiZJd9JdtE68APpAhSeI
2711712

Bertānam pieci punkti «Thunder» zaudējumā «76ers» basketbolistiem NBA spēlē

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, viņa pārstāvētajai Oklahomasitijas "Thunder" piedzīvojot zaudējumu.
Bļugera «Canucks» zaudē NHL pastarīšiem; Grigensons pēc traumas vismaz nedēļu nespēlēs
Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā zaudēja turnīra vājākajai komandai Sanhosē "Sharks". "Canucks" viesos piekāpās ar rezultātu 3:4, pretiniekiem izcīnot ceturto uzvaru sezonas ...
ĀM: Latvijas un Kazahstānas attiecības attīstās pozitīvi (+VIDEO)

2023. gada janvārī–augustā eksports uz Kazahstānu pieaudzis par 33 miljoniem eiro jeb 65,9%.

Rīgā norisinājās Latvijas un Kazahstānas politiskās konsultācijas, kuru laikā Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks-politiskais direktors Andž...

Graudiņa un Samoilova Brazīlijā «Elite 16» sērijas turnīrā ieņem dalītu piekto vietu
Latvijas duets Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova sestdien Brazīlijā pludmales volejbola profesionālās tūres jeb "Beach Pro Tour" (BPT) "Elite 16" sērijas turnīrā sasniedza ceturtdaļfinālu, kur cieta zaudējumu trijos setos, ieņemot dalītu piekto vietu.