XqEpCSoGIpvrAsr9EyS96OqnmL1cI5wMba1UPrNg
2711711

Bļugera «Canucks» zaudē NHL pastarīšiem; Grigensons pēc traumas vismaz nedēļu nespēlēs

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā zaudēja turnīra vājākajai komandai Sanhosē "Sharks". "Canucks" viesos piekāpās ar rezultātu 3:4, pretiniekiem izcīnot ceturto uzvaru sezonas 21. spēlē.
ĀM: Latvijas un Kazahstānas attiecības attīstās pozitīvi (+VIDEO)

2023. gada janvārī–augustā eksports uz Kazahstānu pieaudzis par 33 miljoniem eiro jeb 65,9%.

Rīgā norisinājās Latvijas un Kazahstānas politiskās konsultācijas, kuru laikā Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks-politiskais direktors Andž...

Graudiņa un Samoilova Brazīlijā «Elite 16» sērijas turnīrā ieņem dalītu piekto vietu
Latvijas duets Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova sestdien Brazīlijā pludmales volejbola profesionālās tūres jeb "Beach Pro Tour" (BPT) "Elite 16" sērijas turnīrā sasniedza ceturtdaļfinālu, kur cieta zaudējumu trijos setos, ieņemot dalītu piekto vietu.
Zelenskis: «Graudi no Ukrainas» iniciatīvai uzkrāti 100 miljoni dolāru

Līdz šim ir uzkrāti 100 miljoni ASV dolāru (91,6 miljoni eiro), lai turpinātu labības eksporta programmu "Graudi no Ukrainas", sestdien starptautiskā samitā par pārtikas piegāžu drošību paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.