2330713

Latvijas hokeja klubs Kurbads atgriežas OHL ar uzvaru Tallinā

"Kurbads" trešdien Tallinā svinēja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē.

"Kurbads" viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Tallinas klubu "Panter".

Aleksandrs Biškins mača 68.sekundē izvirzīja viesus vadībā, bet 22.minūtē panāca 2:0.

49.minūtē vairākumā mājinieki vienus vārtus atguva, bet 57.minūtē Artūrs Mickevičs vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru "Kurbads" vienībai - 3:1, sagādājot "panterām" otro zaudējumu divās spēlēs.

Mickevičs piedalījās visu triju vārtu tapšanā (1+2), kļūstot par mača rezultatīvāko spēlētāju.

OHL četru apļu pamatturnīrs noslēgsies 28.februārī, bet izslēgšanas spēļu turnīrā tiks noskaidroti OHL un Baltijas čempioni.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas komandas. Ceturtdaļfināls notiks līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL galveno trofeju norisināsies līdz četriem panākumiem.

2023./2024.gada sezonā Baltijas čempionātā piedalās "Prizma", "Rīga", "Zemgale"/LLU, "Mogo"/LSPA un "Kurbads" no Latvijas, "Kaunas City", "Airwell-Energija", Viļņas "7BET-Hockey Panks" no Lietuvas un Igaunijas klubs Tallinas "Panter".

Arī šajā sezonā Ukrainas pilsoņiem OHL čempionātā netiek piemērots leģionāru jeb ārvalstu hokejistu statuss, bet Krievijas un Baltkrievijas spēlētājiem ir liegts startēt OHL.

No tām vienībām, kas OHL spēlēja pagājušajā sezonā, šajā sezonā nepiedalās Rīgas "Dinamo", bet atgriezusies ir "Kurbads" vienība, un klāt nākusi "Panter".

Pērn par čempioni kļuva "Zemgale"/LLU, kas finālā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pieveica "Mogo"/LSPA.

Šodien notiks Latvijas kausa basketbolā pretinieku izloze

"Užavas" Latvijas kausā basketbolā šodien notiks pretinieku izloze.

Izloze Latvijas Basketbola savienības (LBS) "Facebook" kontā notiks plkst.11.

Latvijas kausa izcīņas 2023./2024.gada sezonas turnīram ir pieteikušās 20 komandas.