TVURQUlH5HT4BppOUF4xD0eoDcALeiB39JyyZqIs
2318058

Latvijas U-19 futbolisti otrajā pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti ar austriešiem

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase pirmdien Rīgā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Austrijas vienaudžiem.

Pirmos vārtus Latvijas izlases labā mača 10.minūtē pēc teicami ievadītas bumbas spēlē no sānu līnijas guva Kristiāns Mežsargs, bet viesi neizšķirtu panāca spēles 30.minūtē, kad precīzs sitiens ar galvu padevās Leonam Grgičam.

Mača 71.minūtē ar precīzu sitienu no tuvas izcēlās Kristaps Grabovskis, atgriežot mājiniekiem vadību, tomēr pamatlaika pēdējā minūtē 2:2 vēlreiz ar sitienu ar galvu no soda laukuma vidus panāca Furkans Dursuns.

Jau ziņots, pa piektdien Latvijas izlase pirmajā pārbaudes spēlē austriešiem zaudēja ar 0:3 (0:1.)

Jakuba Dovalila vadībā Latvijas U-19 izlasē pulcēti sešu vietējo klubu spēlētāji, kā arī futbolisti no komandām Šveicē, Francijā, Itālijā un Austrijā.

Latvijas U-19 valstsvienība 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā oktobra vidū savā laukumā uzņems Ungāriju, Norvēģiju un Gibraltāru.

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Ņikita Vaņins ("Thalwil"), Henrijs Auseklis ("JDFS Alberts"), Dāvis Viljams Veisbuks ("Valmiera");

Aizsargi: Milāns Tihonovičs, Ņikita Jemeļjanovs (abi - "Daugavpils"), Roberts Laurovs ("Annecy-le-Vieux"), Alans Kangars, Linards Liepiņš (abi - "Metta"), Rikardo Jagodinskis ("Super Nova"), Valters Purs ("Jelgava"), Mārtiņš Lormanis ("Pisa");

Pussargi: Kevins Cēsnieks ("Jelgava"), Emīls Urbāns ("Daugavpils"), Ivans Patrikejevs ("Super Nova"), Ņikita Barkovskis ("Daugavpils"), Markuss Ivulāns ("Metta"), Haralds Silagailis (bez kluba), Kristaps Grabovskis (Vīnes "Rapid", Austrija), Emīls Evelons ("JDFS Alberts");

Uzbrucēji: Kristiāns Mežsargs ("Frosinone", Itālija), Roberts Bočs ("Pisa", Itālija), Rodrigo Gaučis ("Tukums 2000"/"Telms"), Robins Stērninieks ("Metta").