tINGCEjxBqO2fJn5TzUsvhd6cl5OgXUMKgazxpyr
2110060

Kanoe airētājam Sideram astotā vieta Eiropas junioru čempionātā

Latvijas sportists Daniels Siders sestdien Portugālē Eiropas junioru čempionātā kanoe sprintā ieņēma astoto vietu sacensībās 1000 metru distancē.

A finālā latvietis finišēja četrās minūtēs un 14,603 sekundēs, apsteidzot sportistu no Slovākijas.

Uzvarētājam Samuēlem Vegljanti no Itālijas viņš zaudēja 13,681 sekundi.

Šajā klasē startēja kopumā 17 sportisti.

Eiropas junioru un U-23 vecuma grupas čempionātā kanoe un smaiļošanas sprintā Latvija A finālus šobrīd sasniegusi piecās distancēs.

Sacensības Portugālē norisināsies līdz svētdienai.

Rodions Kurucs pievienojas Spānijas augstākās līgas klubam Mursijas UCAM

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs karjeru turpinās Spānijas augstākās līgas (ACB) klubā Mursijas UCAM, sestdien paziņoja komanda.

Mursijas klubs iepriekšējā sezonā ACB ieņēma devīto vietu, bet FIBA Čempionu līgā aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam. Arī...

Pārstrādei nodod vien pusi pārvadāto būvniecības atkritumu. Kur paliek pārējie?

Latvijā pagājušajā gadā pārvadāto un pārstrādāto būvgružu starpība bija aptuveni 50%, kas nozīmē, ka Latvijas iedzīvotāji pārstrādei nodod tikai pusi pārvadāto būvniecības atkritumu, pauda būvgružu apsaimniekošanas uzņēmuma "CleanR Verso", kas ietilpst...

Jaunā vēstniece: Latvijai un Lietuvai kopīgi jāsekmē Ukrainas uzvara karā

Latvijai un Lietuvai kopīgi jāsekmē Ukrainas uzvara karā, tās atjaunošana un eirointegrācijā, kā arī Krievijas saukšana pie atbildības par agresiju, norādīja Latvijas jaunā vēstniece Lietuvā Solveiga Silkalna.

Iepazīstinot ar darba prioritātēm, vēstniec...