H5ajQtYkBn7hucXs2LxcTkH6giRiEM0S0SXMGvoO
2053249

Gutkovskis debitē Dienvidkorejas čempionātā, komandai piedzīvojot zaudējumu

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien piedzīvoja debiju Dienvidkorejas čempionātā.

Viņa pārstāvētā Tedžonas "Citizen" piedzīvojusi zaudējumu.

Tedžonas futbolisti K-līgas 23.kārtas spēlē viesos ar rezultātu 0:2 (0:0) atzina "Incheon" komandas pārākumu.

Gutkovskis bija viesu komandas sākumsastāvā un tika nomainīts 68.minūtē, kad rezultāts vēl bija 0:0.

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Gvinejas-Bisavas futbolists Žersu Fernandešs panāca 1:0 mājinieku labā, bet desmit minūtes vēlāk punktu "Incheon" vienības uzvarai panāca brazīlietis Rodrigiss Ernandišs.

"Citizen" šobrīd Dienvidkorejas čempionātā ar 30 punktiem 23 spēlēs ieņem septīto pozīciju 12 komandu konkurencē.

Par RTU līdzekļiem studijas sāks aptuveni 20 jaunie sporta talanti

Aptuveni 20 jaunie sporta talanti no jaunā akadēmiskā gada sāks studijas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) īpaši sportistiem domātajās budžeta vietās par augstskolas līdzekļiem, aģentūra LETA noskaidroja universitātē.

Studentu vidū ir vairāki Latvijas...

Putins pārņem Carlsberg un Danone Krievijas uzņēmumu akcijas

Dānijas aldarim "Carlsberg" un Francijas pārtikas ražotājam "Danone" piederošās Krievijas uzņēmumu akcijas nodotas Krievijas valsts pārvaldībā, teikts svētdien parakstītajā Krievijas prezidenta Vladimira Putina dekrētā.

Tajā sacīts, ka "Carlsberg" piede...

Latvijas orientieristi izcīna septīto vietu pasaules čempionāta stafetē

Latvijas orientēšanās sporta vīriešu izlase ar Rūdolfu Zērni, Ilgvaru Cauni un Uldi Upīti sastāvā svētdien Šveicē izcīnīja septīto vietu pasaules čempionāta stafetē, kamēr sievietēm Sandra Grosberga, Leonarda Baltiņa un Elza Ķuze finišēja 11.pozīcijā.