jjq8rbQw5MkhiABPk4bTvYB16ZQW7Tk0sD8e6imW
1634404

Grosberga izcīna 12. vietu orientēšanās Pasaules kausā posmā

Latvijas pārstāve Sandra Grosberga ceturtdien Norvēģijā izcīnīja augsto 12.vietu Pasaules kausa (PK) posma orientēšanās sportā garajā distancē.

12 kilometru garajā distancē uzvaru svinēja zviedriete Tūve Aleksandešone, kura finišēja stundā 22 minūtēs un septiņās sekundēs.

Otro vietu ieņēma uzvarētājas tautiete Sāra Hāgstrema, atpaliekot 55 sekundes, bet trešā finišēja mājiniece Marīe Olausena (+4:43).

Grosberga uzvarētājai zaudēja deviņas minūtes un 57 sekundes, 102 sportistu konkurencē ieņemot 12.vietu.

Elza Ķuze ierindojās 48.vietā, no uzvarētājas atpaliekot 22 minūtes un astoņas sekundes, 79.vietā finišēja Leonarda Baltiņa (+35:59), bet Signe Sirmā ieņēma 85.vietu (+38:09).

Jau ziņots, ka ceturtdien vīriešu sacensībās garajā distancē Uldis Upītis izcīnīja 66.vietu. 68.vietu ieņēma Rūdolfs Zērnis, 69.vietu - Matīss Saulīte, 70. - Fricis Spektors 82. - Ilgvars Caune, bet Edgars Bertuks pieļāva kļūdu kontrolpunktā un palika bez rezultāta.

Šis ir sezonas pirmais PK posms.

Studenti pētīs diskriminācijas gadījumus augstskolās

Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) īstenos aptauju "Diskriminācija augstākās izglītības iestādēs", lai noskaidrotu, ar kāda veida diskrimināciju augstākās izglītības vidē sastopas studējošie, akadēmiskais un vispā...

Graudiņa/Samoilova sākušas Elite 16 turnīru Brazīlijā

Latvijas duets Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Samoilova ceturtdien Brazīlijā ar uzvaru uzsāka pludmales volejbola profesionālās tūres jeb "Beach Pro Tour" (BPT) "Elite 16" sērijas turnīru.

Ar sesto numuru sacensībās izsētais Latvijas duets pirmajā C gru...