ApLVNcuKGUVMIKC0OHYpfn2f1gdqolmLpY1SYVKZ
1575084

Spānis Prado uzvar sezonas ceturtajā MXGP posmā. Kā ar Jonasu?

Spānijas motosportists Horhe Prado svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta sezonas ceturtā posma - Trento "Grand Prix" - prestižākās MXGP klases sacensībās.

Latvijas vadošais motosportists Pauls Jonass iepriekšējā posmā gūto savainojumu dēļ šajā nedēļas nogalē nestartēja.

Prado uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā finišēja trešais un summā guva 45 punktus, ar ko pietika pirmajai vietai posmā. Par punktu mazāk bija abos braucienos otrajā vietā finišējušajam francūzim Maksimam Reno, bet trešais bija nīderlandietis Džefrijs Herlingss, kurš pirmajā braucienā bija devītais, bet otrajā uzvarēja un summā iekrāja 37 punktus.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā, motosportistiem pelnot punktus arī kvalifikācijā, līderis ar 201 punktu ir Prado, kurš par 17 punktiem apsteidz Reno.

Jonass pēdējos divos posmos palicis bez rezultāta un ar 56 punktiem ir 15.vietā.

2022.gada čempionātā uzvarēja slovēnis Tims Gajsers, aiz sevis atstājot šveicieti Žeremī Sīveru un spāni Horhi Prado. Jonass, kurš nestartēja trijos posmos, sezonu noslēdza devītajā pozīcijā.

Dabas parkā Tērvetē atzīmēs Valpurģu nakti ar pasākumu Meža sirdspuksti

"Latvijas valsts mežu" (LVM) dabas parkā Tērvetē svētdien, 30.aprīlī, notiks Valpurģu nakts pasākums "Meža sirdspuksti", informēja rīkotāji.

Pasākumā skanēs koncerts un tiks rīkots "rūķu salidojums".

Svinības turpināsies no plkst.21 līdz 23, kad pastaig...

Mākslas vingrotājai Murikovai 32.vieta Pasaules kausa posmā

Latvijas mākslas vingrotāja Anna Murikova šajā nedēļas nogalē Taškentā ierindojās 32.vietā Pasaules kausa posma daudzcīņā.

Četru disciplīnu summā Murikova ar 102,00 punktiem bija 32. no 44 sacensību dalībniecēm.

Daudzcīņas summā labāko rezultātu 131,85 ...