wfbYpct1Z8kDsJyvOsF9gv60oedY7lyAGYNT7rQ9
1574059

Uldriķis nāk uz maiņu Cambuur zaudējumā Nīderlandes čempionāta līderei Feyenoord

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Nīderlandes čempionāta mačā devās uz maiņu viņa pārstāvētās Leuvardenas "Cambuur" zaudējumā.

"Cambuur" 29.kārtas mačā mājās ar rezultātu 0:3 (0:1) zaudēja "Eredivisie" līderei, UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālistei Roterdamas "Feyenoord", turpinot attālināties no neizkrišanas zonas.

Pirmajā puslaikā 1:0 pretinieku labā panāca Santjago Himeness, bet otrā puslaika pirmajā pusē Sebastians Šimanskis un arī Kelvins Makintošs ar raidītu bumbu savos vārtos nostiprināja Roterdamas komandas vadību.

Uldriķis laukumā devās 14 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad "Cambuur" veica trīskāršo maiņu.

"Cambuur" ar 16 punktiem 29 spēlēs atrodas pēdējā vietā 18 komandu konkurencē. Augstāko līgu sezonas beigās pametīs divas komandas, bet 16.vietas ieguvējai būs jācīnās pārspēlēs. Piecus mačus pirms sezonas beigām "drošības zona" Leuvardenas komandai ir deviņu punktu attālumā.

"Feyenoord" vicelīderi Eindhovenas PSV apsteidz par astoņiem punktiem.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.