TVk2Yoc1wnLM6Ynkv5zuuqlNAtsfcMMId2tT0DO9
1563619

Čukstem uzvaras vārti, Ocelārži iekļūstot Čehijas hokeja čempionāta finālā

Latvijas aizsargs Kārlis Čukste piektdien Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla spēlē guva uzvaras vārtus, viņa pārstāvētajai Tršinecas "Ocelārži" iekļūstot finālā.

"Ocelārži" izbraukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 4-3.

Latvijas aizsargs spēles 34.minūtē ar plaukstas metienu nedaudz tuvāk par zilo līniju laukuma kreisajā pusē trāpīja ripu vārtu labajā augšējā stūrī.

Devītajā minūtē mājinieki ar Petera Čerešņāka metienu izvirzījās vadībā, bet izlīdzinājumu 95 sekundes vēlāk panāca Eriks Hrna.

Mājiniekiem bija iespēja panākt neizšķirtu, taču trīs sekundes pirms spēles beigām soda metienu nerealizēja Tomāšs Hika.

Čukste šajā mačā uz ledus bija 14 minūtes un 19 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un spēli beidzot ar +/- rādītāju +1.

Otrā pusfinālā uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētās Vītkovices "Ridera" cīņā ar Hradeckrālovas "Mountfield" ir neizšķirts 3-3.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.

Notekūdeņu monitorings uzrāda Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā

Notekūdeņu monitorings uzrāda strauju Covid-19 omikrona jauna paveida izplatības pieaugumu Latvijā, informēja pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "Bior" pārstāve Ilze Dimante.

Veicot iknedēļas notekūdeņu monitoringu Latv...

Semeņistaja W-60 sērijas turnīrā Šveicē zaudē ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja piektdien Šveicē piedzīvoja neveiksmi Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

Latvijas tenisiste, kura WTA rangā ieņem 224.vietu, ceturtdaļfinālā ar 6-7 (4:7), 3-6 piekāpās šveic...