Lisabonas mērs Karlošs Moeda Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam trešdien piešķīris Lisabonas goda pilsoņa statusu, informēja Valsts prezidenta kancelejā.
Egils Levits - Lisabonas goda pilsonis

Lisabonas mērs Karlošs Moeda Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam trešdien piešķīris Lisabonas goda pilsoņa statusu, Valsts prezidenta kancelejā.

Kā norāda kancelejā, piešķirot Levitam Lisabonas goda pilsoņa statusu viņa valsts vizītes laikā Portu...

Ogre uzveic Valmieru arī trešajā spēlē un sasniedz LBL pusfinālu

"Ogres" basketbolisti trešdien Ogrē svinēja uzvaru arī trešajā "Pafbet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēlē, kas ļāva nodrošināt vietu pusfinālā.

Ogrēnieši savā laukumā ar rezultātu 103:81 (23:26, 28:21, 19:22, 33:12) pārspēja "Valmier...

Meijeris iemet trīs metienus FIBA Čempionu līgas spēlē, bet Hapoel zaudē

Latvijas basketbolists Mareks Mejeris trešdien FIBA Čempionu līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē guva deviņus punktus, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Jeruzalemes "Hapoel" no zaudējuma.

"Hapoel" viesos ar rezultātu 78:94 (21:20, 16:27, 21:23, 20:24) pie...