qppoSGUaCpWQyBy0hSpvbe4gLRKdydPCAmVwCOrT
1521308

Gutkovskis ar "Rakow" komandu sasniedz Polijas kausa finālu

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" komanda trešdien sasniedza šīs sezonas Polijas kausa finālu, kurā tiksies ar Varšavas "Legia" komandu.

Pusfinālā "Rakow" viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Lenčnas "Gornik" vienību.

Gutkovskis bija "Rakow" sākumsastāvā un laukumā pavadīja 78 minūtes, kuru laikā piedalījās pretinieku vārtu apdraudēšanā, pirmajā puslaikā ar galvu tikai nedaudz sitot bumbu pāri pārliktnim.

Vienīgos vārtus spēles 47.minūtē guva Bartošs Novaks, izpildot precīzu sitienu no tuvas distances.

Gutkovska pārstāvētā vienība ir iepriekšējo divu kausa izcīņu uzvarētāja.

2020./2021.gada sezonā Gutkovskis Polijas kausa izcīņā ar pieciem gūtiem vārtiem bija turnīra labākais bombardieris. Šosezon viņš kausā ir bez gūtiem vārtiem.

Latvijā ar tiesībām strādāt par sporta treneri šobrīd reģistrēti ap 5000 speciāl

Latvijā Sertificēto sporta speciālistu reģistrā 2022.gada beigās bija iekļauti 4904 speciālisti ar tiesībām strādāt par sporta treneri, norāda Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) publiskotajā aizvadītā gada pārskatā par sertifikāciju.