ZuQtmcYl1Gqn3fc68Bd5x2TGpzu4FmxKyyrCaL23
1436581

Ābola pārstāvētā Orebro zaudē Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" otrdien savā laukumā otrajā pagarinājumā piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla spēlē.

"Orebro" ar 3:4 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās "Timra" vienībai, taču sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 2-1.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma 89.sekundē iemeta Jonatans Dālens.

Ābols uz ledus pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā uzvarēja 13 no 17 iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja +/- rādītāju +2.

Marenis spēlēja minūti un desmit sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.

Zemestrīcē Afganistānas un Pakistānas pierobežas rajonos vismaz 11 bojāgājušie

Spēcīgā zemestrīcē, kas otrdienas vakarā skāra Pakistānas un Afganistānas robežreģionu, gājuši bojā vismaz 11 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši ievainojumus, paziņoja amatpersonas.

6,5 magnitūdas stiprā zemestrīce notika ap plkst.22 (ap plkst.19.30 pē...

Šodien turpinās iztiesāt Lemberga krimināllietu

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.10 turpinās skatīt koruptīvos noziegumos apsūdzētā bijušā Ventspils mēra, pašreizējā Ventspils domes deputāta Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu.

Tiesas sēdē turpināsies Lemberga aizstāvju debašu run...

'Mūs brauca skatīties no NHL' – aug 'Zemgale'/LLU ambīcijas 'Mestis' līgā
Pērnvasar Latvijas čempione hokejā "Zemgale"/LLU spēra soli nezināmajā un pievienojās Somijas otrās spēcīgākās līgas dalībniecēm, šajā turnīrā kļūstot par vienīgo ārzemju komandu. Lai gan sezonas laikā nācās noslīdēt pat līdz pēdējai vietai, noslēdzoša...