InnhYk5LF60SSSniSBAq2DEMm3BJBKJxuGkTpMmr
1287136

Riga spēlē neizšķirti ar Kijivas Dinamo; RFS vēl viena pārliecinoša uzvara

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas vicečempione "Riga" pirmdien Turcijā pārbaudes mačā spēlēja neizšķirti ar Kijivas "Dinamo" un zaudēja Gjumri "Širak", bet RFS komanda tika pie vēl vienas pārliecinošas uzvaras.

Vispirms "Riga" ar 1:2 (0:2) piekāpās "Širak", bet dienas otrajā cīņā spēlēja 1:1 (0:0) ar "Dinamo".

Spēlē ar Ukrainas klubu 54.minūtē "Riga" vadībā izvirzīja Milošs Jojičs, bet 79.minūtē neizšķirtu panāca Antons Carenko.

"Riga" deviņās pārbaudes spēlēs svinējusi piecas uzvaras, kā arī pa divām reizēm zaudējusi un spēlējusi neizšķirti.

Kārtējo uzvaru izcīnīja RFS, kas ar 4:0 pieveica Biškekas "Dordoi" no Kirgizstānas.

Divus vārtus guva Rodrigo Gaučis, pa vieniem - Valerijs Lizunovs un Emersona Santana.

Līdzšinējās astoņās pirmssezonas spēlēs RFS uzvarējusi septiņreiz, mačos ar Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Ukrainas un Kirgizstānas klubiem panākot vārtu starpību 25:2.

Iepriekšējā sezonā "Riga" aiz "Valmieras" virslīgā finišēja otrā, bet RFS izcīnīja bronzas godalgas.

Turcijā reģistrēta vēl viena 6,4 magnitūdas stipra zemestrīce

Pirmdien Hatajas provincē, kas vissmagāk cieta 6.februāra zemestrīcē, reģistrēta vēl viena 6,4 magnitūdas stipra zemestrīce, ziņo katastrofu novēršanas pārvalde AFAD.

Zemestrīce, kas notika plkst. 20.04 (plkst.19.04 pēc Latvijas laika), skārusi Defnes p...

Izliecies aizņemts, paliec mājās, sarunājies ar sevi? Tas ir normāli?

Teju katrs piektais Latvijas iedzīvotājs pēdējā gada laikā ir izlicies aizņemts, lai varētu palikt mājās - tā liecina IKEA ikgadējā pētījuma "Dzīve mājās" rezultāti. Šī tendence novērojama ne tikai Latvijā, bet visās trijās Baltijas valstīs, turklāt bi...

Ostapenko ar uzvaru sāk Dubaijas WTA 1000 sērijas turnīru

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien svinēja uzvaru Dubaijas "WTA 1000" sērijas turnīra pirmajā kārtā, sagādājos dāvanu dzimšanas dienā savai mammai un trenerei Jeļenai Jakovļevai.

Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 20.vietu un sacensībās izsēta ...