5tTyo4DLjMLe9hu2yovrwLXpKYJuly0m0h1f2yEB
1149464

Gulbis nepabeidz "Challenger" sērijas turnīra kvalifikācijas otrās kārtas spēli

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis otrdien nepabeidza Beļģijā notiekošā "Challenger" turnīra kvalifikācijas otrās kārtas spēli.

Gulbis, kurš atlasē izsēts ar septīto numuru un ATP rangā ieņem 314.vietu, tikās ar beļģi Tibo Kolsonu (ATP 671.), otrajā setā pie rezultāta 2-6, 0-3 izstājoties.

Kvalifikācijas otrās kārtas sasniegšana Gulbim deva divus ATP ranga punktus.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas pirmajā kārtā Gulbis ar rezultātu 1-6, 6-4, 7-6 (7:4) uzvarēja Lielbritānijas tenisistu Čārlzu Brūmu (WTA 377.).

Pagājušajā nedēļā Gulbis savās sezonas pirmajās sacensībās apstājās Tenerifes "Challenger" pamatturnīra pirmajā kārtā.

Februāra sākumā Gulbis "Arēnā Rīga" noslēgs karjeru Latvijas izlasē, piedaloties Deivisa kausa duelī ar Izraēlu.

Šorttrekists Laizāns kļūst par Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes vicečempionu

Latvijas šorttrekists Linards Reinis Laizāns otrdien izcīnīja sudraba medaļu Itālijā notiekošās Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes 1000 metru sacensībās.

Jau ziņots, ka pirmdien Laizāns kļuva par čempionu 500 metros, bet svētdien 1500 metru A finālā kr...

AST un Sadales tīkla paredzēto tarifu pieaugumu samazinās uz pusi

Elektroenerģijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) un sadales sistēmas operatora AS "Sadales tīkls" tarifu pieaugumu samazinās apmēram uz pusi, šodien pēc Ministru kabineta (MK) sēdes žurnālistiem teica klimata un enerģētikas ...

Rīdzinieks Širovs Rīgā uzvar ātrā šaha turnīrā. Bet viņš pārstāv Spāniju

Starptautiskā Šaha federācijas (FIDE) meistara Vitālija Ļevčenkova 74. dzimšanas dienas turnīrā Rīgā uzvaru nedēļas nogalē izcīnīja Spāniju pārstāvošais rīdzinieks lielmeistars Aleksejs Širovs, ziņo Latvijas Šaha federācija (LŠF).