lv
WVSvol950Oo3U0d4c7EWXa5NSimb86S8T9LWpV5f
795184

Roberts Klimovičs maldina - Krievija neuzvarētu karu, sagraujot dzelzceļa mezglus Ukrainas pierobežā

Roberts Klimovičs maldina - Krievija neuzvarētu karu, sagraujot dzelzceļa mezglus Ukrainas pierobežā
Par karu Ukrainā, tā cēloņiem un sekām pieejams ne mazums dezinformācijas. Bieži vien tā mērķēta vainas novelšanai no Krievijas uz Rietumvalstīm, pašu Ukrainu vai visiem iesaistītajiem. Tā novembrī publicētā video savā "TikTok" profilā ar dažādiem apgalvojumiem dalījās aktīvists Roberts Klimovičs, kurš plašāk pazīstams pēc savām pandēmijas laika aktivitātēm, aicinot cilvēkus neievērot epidemioloģiskos ierobežojumus. Video Klimovičs apgalvo, ka karš ir sarunāts starp Putinu un Zelenski. To pierādot fakts, ka bombardētas netiek valdības ēkas un robežpunkti, pa kuriem Ukrainā ienāk militārās piegādes. Portāls "Delfi" gan pārliecinājās, ka tā nav taisnība.
Krievija ziņo par jaunu Ukrainas drona triecienu Engelsas gaisa spēku bāzei Saratovā
Ukrainas drona trieciena rezultātā naktī no svētdienas un pirmdienu Krievijas Engelsas gaisa spēku bāzē Saratovā dzīvību zaudējuši trīs Krievijas karavīri, vēsta Krievijas mediji. Savukārt Ukraina oficiālus komentārus pagaidām nav sniegusi.
Dzintaru koncertzālē uzstāsies vokālais ansamblis Schola Cantorum Riga

Dzintaru koncertzālē šovakar plkst.17 notiks Ziemassvētku festivāla koncerts, kur ar viduslaiku mūzikas programmu "Vox Clara" uzstāsies starptautisku atzinību guvušais vokālais ansamblis "Schola Cantorum Riga" un Ieva Nīmane Guntara Prāņa vadībā, infor...

No februāra par 4,8% pieaugs siltumenerģijas tarifs Salaspilī

No nākamā gada 1.februāra par 4,8% pieaugs SIA "Salaspils siltums" siltumenerģijas gala tarifs, liecina publikācija "Latvijas Vēstnesī".

Līdz ar to spēkā esošais tarifs, kas noteikts janvārim, paaugstināsies no 85,18 eiro par megavatstundu līdz 89,25 ei...Komentāri