Pagājušajā gadā no Latvijas iedzīvotājiem izkrāpti vismaz 16 086 256 eiro, liecina Valsts policijā apkopotā informācija par reģistrēto gadījumu datiem.
Izplatītākie krāpšanu veidi ir viltus zvani, viltus īsziņas, investīciju krāpšanas un krāpšanas saistībā ar preču iegādi un pārdošanu.
Jauns fenomens esot kvikšķerēšana. Tas ir jēdziens, ko lieto, ja krāpšanas shēmā tiek izmantots QR kods.
Jau ziņots, ka policija regulāri brīdinājusi sabiedrību par dažādiem krāpšanas veidiem un aicinājusi ievērot drošības padomus.
Pasākumi norisināsies gan senpilsētā, gan dabā.
Tukuma novads februāra izskaņā aicina baudīt kultūru, mākslu un piedzīvojumus! No muzikāliem vakariem un aizraujošiem stāstiem līdz radošām meistarklasēm un aktīvai atpūtai dabā - šeit ikviens atradīs ko j...
Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), "restartējot" savas valdības darbu, nolēmusi nomainīt un pieprasījusi satiksmes ministra Kaspara Briškena (P), izglītības ministres Andas Čakšas (JV) un labklājības ministra Ulda Auguļa (ZZS) atkāpšanos.
Runājot pa...
SIA "Jūrmalas siltums" siltumenerģijas tarifs no novembra varētu pieaugt par 5,2% līdz 83,12 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Šobrīd Jūrmalā siltumenerģijas...
Komentāri