Šomēnes Daugavpilī aizturēts nelegālās televīzijas izplatītājs, kuram bijis ap 130 klientu, informēja Valsts policijā.
Piektdien, 22.novembrī, policijas amatpersonas Daugavpilī veica kratīšanu pie 1966.gadā dzimuša vīrieša aizdomās par nelikumīgu televīzijas nodrošināšanu. Sākotnējā informācija liecina, ka persona Daugavpils un Augšdaugavas novada teritorijā uzstādīja iekārtas, nodrošinot iespēju lietotājiem skatīties televīzijas programmas, kuras Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir aizliegusi retranslēt, tajā skaitā izplatīt, Latvijas teritorijā.
Izmeklēšanas gaitā likumsargi noskaidroja, ka nelikumīgs televīzijas pakalpojums dažādos laika periodos nodrošināts aptuveni 130 abonentiem.
Tāpat likumsargi veica kratīšanas pie personām, kurām aizdomās turētais vīrietis, iespējams, nodrošināja šo pakalpojumu. Adresēs konstatēta nelikumīga IP un satelīta televīzija. Abonentiem nelikumīgā televīzijas apraide ir pārtraukta.
Sāktajā kriminālprocesā policija turpina pirmstiesas izmeklēšanu, kriminālprocess kvalificēts pēc Krimināllikuma 148.panta pirmās daļas par autortiesību vai blakustiesību pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums. Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.
Likumsargi turpinās mērķtiecīgi strādāt nelikumīgās televīzijas izplatīšanas apkarošanas jomā tāpat kā iepriekš, sola policijā.
Valsts kancelejas un Finanšu ministrijas izsludinātajā konkursā uz VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) neatkarīgā padomes locekļa amatu ar kompetenci finanšu un audita jautājumos, stratēģijas izstrādē un īstenošanā, kā arī nekustamo īpašumu pārvaldīb...
Ja nepieciešama juridiskā palīdzība, vispirms, izvērtējot situāciju, jāsaprot, pie kāda speciālista vērsties. Jāņem vērā, ka visi advokāti ir juristi, taču visi juristi nav advokāti. Lasiet raksta turpinājumu, lai uzzinātu galvenās atšķirības un citas ...
Komentāri