lv
zJ86qD8XbWRwGxKYVSaFOX2ZBPUQeaxAyRIxzCpV
3747902

Rīgā lielākā vēlētāju aktivitāte bija Domina Shopping iecirknī

Rīgā lielākā vēlētāju aktivitāte bija Domina Shopping iecirknī

Rīgā sestdien Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līdz pusdienlaikam lielākā vēlētāju aktivitāte bija 112.vēlēšanu iecirknī, kas izvietots tirdzniecības centrā "Domina Shopping", liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Šajā iecirknī sestdien līdz plkst.12 nobalsojuši 572 iedzīvotāji.

"Domina Shopping" vēlēšanu iecirkņa priekšsēdētājs Dīns Cielavs aģentūrai LETA sacīja, ka iedzīvotāju aktivitāte ir ļoti liela - sestdien vairākas stundas iecirknī ir 10-15 cilvēku rinda. "Galvenais, lai mūsu iecirknī pietiek aploksnes. Mums ir daudz, bet esam pasūtījuši vēl. Viss būs labi, sekojam līdzi situācijai," papildināja Cielavs.

Seko 109.vēlēšanu iecirknis, kas izvietots Rīgas 64.vidusskolā, kurā nobalsojuši 450 vēlētāju, un 34.vēlēšanu iecirknis, kas izvietots Rīgas Valdorfskolā, kurā nobalsojuši 416 vēlētāju.

Vienlaikus vismazāk vēlētāju sestdien Rīgā bija 123.iecirknī, kas atrodas Rīgas Stila un modes tehnikumā - šajā iecirknī nobalojuši 38 iedzīvotāji. Seko 57.iecirknis, kas atrodas bērnu un jauniešu centrā "Daugmale" - šajā iecirknī sestdien nobalsojuši 57 iedzīvotāji.

Kopumā Rīgā sestdien līdz plkst.12 un arī iepriekšējās dienās nobalsojuši 75 975 vēlētāju jeb 19,1% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem. Tostarp sestdien līdz plkst.12 Rīgā nobalsojuši 32 306 vēlētāji.

Kopumā līdz šim EP vēlēšanās ir nobalojuši 17,58% vēlētāju, tostarp sestdien līdz pusdienlaikam - 9,21%.

Jau vēstīts, ka sestdien Latvijā notiek EP vēlēšanas.

Kopumā EP vēlēšanās var piedalīties 1,541 miljons Latvijas iedzīvotāju.

Balsstiesīgajiem pilsoņiem ir tiesības balsošanai izvēlēties jebkuru vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. EP vēlēšanās balsot var no plkst.8 līdz 20.

CVK konstatējusi gadījumu saistībā ar neapzīmogotu vēlēšanu aploksni

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) konstatējusi atsevišķu gadījumu Rīgas centra humanitārajā vidusskolā saistībā ar vēlēšanu aploksnes izsniegšanu bez zīmoga, aģentūru LETA informēja CVK pārstāvis Andrejs Vaivars, komentējot tviterī publiskoto informācij...

EP vēlēšanās līdz plkst.16 nobalsojuši kopumā 35,73% vēlētāju

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līdz sestdienas plkst.16 nobalsojuši kopumā 550 575 vēlētāji jeb 35,73% no kopējā balsstiesīgo iedzīvotāju skaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Tostarp sestdien līdz plkst.16 vēlēšanu iecirkņos n...

Pludmales volejbolistes Samoilova/Graudiņa sasniedz Čehijas «Elite 16» turnīra pusfinālu
Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova sestdien Čehijā notiekošā pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) "Elite 16" turnīrā sasniedza pusfinālu.


Komentāri