lv
iwCE8oVFiQto8Mluz5Z3PdPya78bBeAmxTeLWBG5
3741353

The Sound Poets uzstāsies uz VEF KVARTĀLS lielās skatuves

The Sound Poets uzstāsies uz VEF KVARTĀLS lielās skatuves

VEF KVARTĀLS nule atklājis vasaras koncertu un sporta notikumu sezonu, piedāvājot rīdziniekiem un pilsētas viesiem plašu kultūras programmu – tuvākais gaidāmais koncerts notiks 12. jūnijā, kad uz VEF Promenādes lielās skatuves uzstāsies grupa The Sound Poets.

Publikas iemīļotās grupas The Sound Poets koncerts notiks radošā gaisotnē “VEF KVARTĀLS” promenādē Ūnijas ielā 8, kurā izbūvēta iespaidīga skatuve. Pirms vakara galvenajiem māksliniekiem uz skatuves kāps jaunā dziedātāja Avéi, kura plašākai publika pazīstama kļuva, piedaloties konkursā "Balss pavēlnieks" un "X Faktors", kā arī ar dalību 2023. gada “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē, ar dziesmu “Let me go” iegūstot 5. vietu.

Ieejas biļešu cena uz “VEF KVARTĀLS” rīkotajiem koncertiem vienmēr tiek noteikta ļoti draudzīga, rīkotājiem uzsverot, ka “VEF KVARTĀLS” mērķis ir radīt kultūras notikumus pieejamus plašākai publikai, vienlaikus iepazīstinot to ar nozīmīgu Latvijas arhitektūras industirālo mantojumu. Biļešu cena uz The Sound Poets koncertu – 15,50 EUR. Ieeja pasākumā būs atvērta no pulksten 18.00, teritorijā būs iespēja baudīt dzērienus un ēdienus no food court dalībniekiem un speciāli izveidotā “VEF Bāra”. Pulksten 19.00 pasākumu atklās dziedātāja Avéi, bet The Sound Poets uz skatuves kāps pulksten 21.00. Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs un internetā.

“VEF KVARTĀLS”, kas atzīts par mūsdienīgi atjaunotu industriālo pērli Rīgā, kļuvis par pieprasītu vietu laikmetīgi un inovatīvi domājošu rezidentu vidū – šobrīd “VEF KVARTĀLU” par savām radošajām mājām ir izvēlējušies vairāk nekā 60 uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju, kas veido veiksmīgu sinerģiju ar konceptveikaliem, bāriem un pasākumu vietām gan iekštelpās, gan ārtelpā.

Šajā vasarā un turpmāk “VEF KVARTĀLS” plāno attīstīt kultūras notikumu piedāvājumu, radot iedvesmojošu satikšanās vietu gan māksliniekiem, gan mākslas baudītājiem. Līdzās mākslai “VEF KVARTĀLĀ” kopīgu sacensību atmosfēru būs iespēja baudīt arī sporta mīļotājiem, jo uz iespaidīgā ekrāna VEF Promenādes centrā tiks translēti lielākie sporta notikumi. Jau šajā pavasarī tūkstošiem līdzjutēju pulcējās Pasaules čempionāta hokejā turnīra laikā, lai kopīgi atbalstītu savējos, savukārt nākamais lielais sporta notikums, kurā aicināti visi entuziasti, būs Eiropas čempionāts futbolā, kas norisināsies no 14. jūnija līdz 14. jūlijam. “VEF KVARTĀLS” līdzjutējiem sola dažādas aktivitātes un patīkamus pārsteigumus.

“VEF KVARTĀLS” īpašnieks un jaunas kultūrvides radīšanas VEF teritorijā idejas autors Māris Alberts uzsver: “Mūsu vīzija par “VEF KVARTĀLS” ir: būt aktīviem! Mēs parasti ikdienā dzīvojam režīmā 24/7, no kā 8 stundas strādājam, 8 stundas atpūšamies un 8 stundas esam miegā. Protams, ir ļoti svarīgi, cik kvalitatīvi mēs pavadām šīs stundas, kas ir atvēlētas darbam un atpūtai.”

Tuvākie gaidāmie notikumi VEF KVARTĀLS:
• 12.06. The Sound Poets koncerts (biļetes iepriekšpārdošanā);
• 14.06.–14.07. Lielais futbols – fanu zona (UEFA EURO 2024 tiešraide un fanu aktivitātes); ieeja bez maksas;
• 27.06. Musia Totibadze (GE) koncerts;
• 5.07. DJ vakars: ar šī gada vienīgo DJ šovu Baltijā uzstāsies Čets Feikers (Chet Faker) – hitu Gold, No Diggity, Talk Is Cheap, Low izpildītājs.

TIEŠRAIDE: Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Priekšsacīkstes
Itālijas galvaspilsētā Romā sākās Eiropas čempionāts vieglatlētikā, kur Latvijas sportisti piektdien rīta sesijā nepiedalās. Sacensības tiešraidē var redzēt LTV7 un LSM.lv.
Kiberapdraudējumu līmenis vairs nesasniedz 2022.gadā pieredzēto

Latvijā ir augsts kiberapdraudējuma līmenis, tomēr patlaban tas nav tik augsts, kā tas bija 2022.gadā, intervijā aģentūrai LETA atzina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" vadītāja Baiba Kaškina.

Viņa akcent...

Latviešu rakstnieks Ilmārs Zvirgzds tulkojis grāmatu no ebreju valodas (+VIDEO)

Eškola Nevo romāns “Trijos stāvos” ļauj lasītājiem ielūkoties trijos pārtikušas vidusšķiras mājokļos, kas cits virs cita atrodas kādā Telavivas namā.

latviešu valodā iznākusi talantīgā Izraēlas mūsdienu rakstnieka Eškola Nevo grāmata "Trijos stāvos", ka...Komentāri