hFWXzMTS1tg9UHvcNDzPCWS3DEF6IrqQrcSJL0ER
3658349

«Celtics» ar uzvaru pagarinājumā sāk NBA konferences finālu, Porziņģis nespēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences fināla pirmajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. "Celtics" mājās ar rezultātu 133:128 pagarinājumā uzvarēja Indiānas "Pacers" komandu.
Vītoliņš: Šī komanda parādīja, ka tai ir raksturs

Latvijas izlase šajā pasaules čempionātā parādīja, ka tā nepadodas un ir ar raksturu, pēc zaudējuma ASV komandai, kas liedza latviešiem iekļūt ceturtdaļfinālā, sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Jau ziņots, ...

Latvijas hokejisti piekāpjas ASV un zaudē cerības spēlēt ceturtdaļfinālā

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā, meistarsacīkstes noslēdzot devītajā pozīcijā.

Latvijas hokejisti mačā ar ASV uzva...

Pasaules čempionātā noteikti ceturtdaļfinālu pāri; Latvijas hokeja izlase trešdien atgriezīsies mājās
Pēc grupu kārtas noslēguma otrdien pasaules čempionātā Čehijā kļuva zināmi visi ceturtdaļfinālu pāri, bet izslēgšanas turnīrā neiekļuvusī Latvijas hokeja izlase trešdien vakarā atgriezīsies mājās.