KlvViAl2JiA2Pps10F55PaFbnVM2yvl5MTUyrpqz
3234274

Skujiņš izcīna otro vietu prestižajā «Strade Bianche» velobraucienā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien Itālijā izcīnīja otro vietu UCI Pasaules tūrē iekļautajā vienas dienas velobraucienā "Strade Bianche".
LTV plāno par nepilniem 10 000 eiro veikt veco alumīnija logu apkopi

VSIA "Latvijas Televīzija" (LTV) plāno par nepilniem 10 000 eiro veikt veco alumīnija logu remontu un apkopi, liecina informācija Elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS).

Paredzamā līgumcena ir 9999,99 eiro.

LTV pārstāve Anita Jansone aģentūrai LETA skai...

TIEŠRAIDE: Pasaules kausa posms biatlonā. Sacensības ar kopēju startu kungiem
Turpinās Pasaules kausa posms biatlonā Oslo, kur sestdien sacensības ar kopēju startu. Trasē dodas kungi, starp kuriem arī Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Tiešraide LTV7 un LSM.lv.
Bots/Plūme Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa posma divnieku sacensībās, kopvērtējumā ieņemot trešo vietu, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās astotajā vietā, bet Raimonds Baltgalvis/Vitā...