fB0frUdhE127QIjVuLn43xkitAUUTO3l7GMYtdZA
3049346

Cipuļa četrinieka ekipāža dala 5. vietu Pasaules kausa posmā bobslejā

Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa četrinieku ekipāža svētdien Norvēģijā Pasaules kausa piektajā posmā ieņēma dalītu piekto vietu, kamēr Jēkaba Kalendas četrinieks bija 11.pozīcijā.
Latvijas biatlonisti Eiropas čempionāta jauktajā stafetē finišē 14.vietā

Latvijas biatlonisti Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Sanita Buliņa un Annija Keita Sabule svētdien Osrblī finišēja 14.vietā Eiropas biatlona čempionāta jauktajā stafetē.

Par Eiropas čempioniem tika kronēti norvēģi Īsaks Frei, Juhans Ūlavs Botns, Īda Līe...

Kamaniņbraucēja Vītola pasaules čempionātā ierindojas uzreiz aiz medaļniecēm
Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergas trasē, Vācijā, izcīnīja 4. vietu pasaules čempionātā kamaniņu sportā un bija labākā Latvijas izlasē sieviešu sacensībās.