So5B9mb0WtVY84XR1uYNsiYDqJSW08gCaDBjveSD
2969619

Krūzbergam Eiropas čempionātā šorttrekā ceturtā vieta 1500 metros

Latvijas sportists Roberts Krūzbergs sestdien Gdaņskā Eiropas čempionātā šorttrekā 1500 metru distancē izcīnīja ceturto vietu, bet dienu iepriekš kritienu piedzīvojušais Reinis Bērziņš nestartēja.
Cipuļa bobsleja divniekam 5. vieta Pasaules kausa posmā Sanktmoricā
Latvijas pilota Emīla Cipuļa divnieks sestdien Šveicē, dabīgajā ledus trasē Sanktmoricā, Pasaules kausa ceturtajā posmā izcīnīja piekto vietu, kamēr Jēkaba Kalendas ekipāža ierindojās 11.pozīcijā.
Pirmais iesētais grauds Baltijā. Grāmata par mākslas muzeju «Rīgas birža» sērijā «Direktora izvēle»
2023. gada nogalē mākslas muzejā "Rīgas birža" dienasgaismu ieraudzīja jauna Lielbritānijā izdota grāmata "Direktora izvēle", ko klajā laidusi Londonas izdevniecība "Scala Arts & Heritage Publishers Ltd" sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju u...
TIEŠRAIDE: Pasaules kausa posms biatlonā. Sprints vīriešiem
Trīs Latvijas biatlonisti sestdien Rūpoldingā, Vācijā, startē Pasaules kausa posmā 10 kilometru sprintā. Sacensības tiešraidē piedāvā vērot LTV7 un LSM.lv.