CPsHygXqnocBZzBaSgQygsCoqY3B7pzoi20tfqR7
2969173

Kamaniņu divnieks Bots/Plūme izcīna sudraba medaļas Eiropas čempionātā

Latvijas kamaniņu divnieka ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Īglsas trasē, Austrijā, izcīnīja sudraba medaļas Eiropas čempionātā, kas risinājās vienlaicīgi ar Pasaules kausa posmu.
275 miljoni eiro un 1500 darbinieku «Liepājas Metalurga» vietā (+VIDEO)

Finansējuma piesaiste infrastruktūras izbūvei ir ļoti nozīmīgs solis, lai uzsāktu Industriālā parka izveidi.

Liepājas SEZ pārvalde noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Atveseļošanas un noturības mehānisma finansējumu 10 miljon...

Ostapenko uzvar Adelaides WTA 500 sērijas turnīrā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien svinēja uzvaru Adelaides "WTA 500" sērijas turnīra finālā.

Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 12.vietu un sacensībās izsēta ar sesto numuru, ar 6-3, 6-2 pārspēja krievieti Darju Kasatkinu (WTA 15.).

Spēli ar serv...

Tenisiste Ostapenko triumfē Adelaidas turnīrā, vienspēlēs izcīna sezonā pirmo titulu
Latvijas tenisa līdere Aļona Ostapenko sestdien Austrālijā uzvarēja Adelaidas turnīra finālā un atklāja sezonā vienspēlēs izcīnīto titulu rēķinu.