uhorCNsxOCL81uhZdfT3sJryLrIwLQfo9hiKV5tg
2384863

Merzļikinam NHL uzvara un Šilovam zaudējums pirmajās pārbaudes spēlēs

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien atvairīja 18 metienus Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarā savā laukumā pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā, bet Artūrs Šilovs ielaida astoņus vārtus Vankūveras "Canucks" zaudējumā.

"Blue Jackets" savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Pitsburgas "Penguins".

Merzļikins spēlēja pirmajos divos periodos, 40 minūtēs atvairot 18 no 21 metiena.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Džordans Dimē.

Otrā šo komandu spēlē "Penguins" pēcspēles metienu sērijā uzvarēja "Blue Jackets" ar 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 0:0, 2:0).

Sagrāvi izbraukumā piedzīvoja Vankūveras "Canucks", kuru ar 10:0 (4:0, 3:0, 3:0) pārspēja Kalgari "Flames".

Šilovs uzsāka spēli Vankūveras vienības vārtos, pēc 31 minūtes un 42 sekundēm dodot vietu vārtos Zakerijam Savčenko.

Šajā laikā Latvijas vārtsargs tika pārspēts astoņas reizes 21 metienā, rezultātam vārtsargu maiņas brīdī esot 7:0 "liesmu" labā.

Vēl Vašingtonas "Capitals" savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:2) piekāpās Bufalo "Sabres", kam laukumā nedevās Zemgus Girgensons.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10.oktobrī.

Nākamajā naktī Latvijā gaidāma pirmā rudens salna

Nākamajā naktī Latvijā vietām iespējama pirmā rudens salna, taču otrdien Latvijā turpināsies vasarīgi laikapstākļi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Naktī uz otrdienu gaiss atdzisīs +3…+8 grādu robežās, dažviet zāle...

Aicina pieteikt konkursam jaunos un inovatīvos tūrisma produktus
Konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2023", kuru jau 18. gadu rīko Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, aicināti pieteikties jauno tūrisma produktu attīstītāji, informēja Latvijas Investīciju un attīstības a...
Hokeja valstsvienībai Četru nāciju turnīru novembrī aizstās pārbaudes spēles pret Franciju
Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) noteiktajā valstsvienību pārtraukumā Latvijas izlasei divas pārbaudes spēles pret Franciju aizstās novembrī sākotnēji plānoto Četru nāciju turnīru. Spēles 9. un 10. novembrī risināsies "Daugavas" ledus hallē.