DcYSwHPZl54m1o8oM56xLzoDjB0rzj9GJqTH6MVz
2354888

Latvijas futbola izlases aizsarga Jaunzema Stal uzvar Polijas ekstraklases mačā

Latvijas vīriešu futbola izlases aizsarga Alvja Jaunzema pārstāvētā Melecas "Stal" pirmdien savā laukumā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases mačā.

"Stal" mājās ar 4:2 (2:1) uzvarēja Lubinas "Zaglebie".

Jaunzems laukumā uz maiņu devās 78.minūtē, kad rezultāts bija 4:1 mājinieku labā.

Pirmos vārtus mājinieku labā 21.minūtē guva Iļja Škurins, bet piecas minūtes vēlāk Huans Munjoss rezultātu izlīdzināja.

Tomēr Mihala Nalepas 12 minūšu laikā nopelnītā otrā dzeltenā kartīte Lubinas klubu 28.minūtē atstāja mazākumā, ko izmantoja mājinieki, vārtus 45.minūtē gūstot Macejam Domaņskim, 68.minūtē - Kai Meriluoto un 71.minūtē - Kristianam Getingeram.

Spēles galarezultātu 90.minūtē ar precīzu sitienu "Stal" komandas vārtos fiksēja Mateušs Vdovjaks.

Melecas komanda astoņos mačos ir sakrājusi 12 punktus un ieņem sesto vietu 18 vienību konkurencē.

Latvijas un Igaunijas lēmums neietekmēs Lietuvas nodomu iegādāties NASAMS

Latvijas un Igaunijas lēmums iegādāties Vācijā ražotas vidēja darbības rādiusa pretgaisa aizsardzības sistēmas neietekmē Lietuvas plānus iegādāties Norvēģijā ražotās sistēmas NASAMS, paziņoja Lietuvas aizsardzības ministrs Arvīds Anušausks.

Sarunā ar z...

Poļu robežsargi par nelegālo migrantu pārvietošanu aiztur divus Latvijas pilsoņus
Poļu robežsargi par desmit nelegālo imigrantu pārvietošanu pāri Lietuvas-Polijas robežai aizturēja divus Latvijas pilsoņus, sociālajā medijā "X" informē robežsardze.
Ierosinātas disciplinārlietas pret IZM un VISC amatpersonām

Saistībā ar centralizēto eksāmenu rezultātu paziņošanas kavēšanu un attiecīgo centralizēto eksāmenu sertifikātu izsniegšanas savlaicīgu nenodrošināšanu ir ierosinātas disciplinārlietas pret Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Valsts izglītības ...