rXqpxIKrmTU0sm7mvDFn5MCMmUBBYHZJGe6ZuuQL
2349972

Cigaņiks piedalījies Widzew uzvarā Polijas ekstraklasē

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien Polijas ekstraklases astotās kārtas mačā nāca laukumā uz maiņu, kamēr viņa pārstāvētā Lodzas "Widzew" svinēja uzvaru.

Lodzas futbolisti savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Krakovas "Cracovia".

Spēles 36.minūtē Bartlomejs Pavlovskis panāca 1:0, bet 71.minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja Jakubs Jugass. Cigaņiks laukumā devās 82.minūtē, kad nomainīja pirmo vārtu autoru Pavlovski.

"Widzew" ar desmit punktiem astoņās spēlēs ir astotā, bet Alvja Jaunzema pārstāvētā Melecas "Stal" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem desmito pozīciju 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Čenstohovas "Rakow" ar Latvijas uzbrucēju Vladislavu Gutkovski sastāvā.

Latvijas motosportists Jonass izcīnījis sesto vietu Itālijas Grand Prix

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja sesto vietu pasaules motokrosa čempionāta 18.posma - Itālijas "Grand Prix" - prestižākās MXGP klases sacensībās, kamēr titulu jau pirmajā braucienā nodrošināja spānis Horhe Prado.