lv
lFckp1oZwazaCBr2IBnbyFC9gsDPv8pThsrZYLWi
2330269

Batņa gūst 2 vārtus Jukurit Somijas čempionāta spēlē; Tumānova JYP zaudējums

Latvijas centra uzbrucējs Oskars Batņa trešdien guva divus pirmos vārtus spēlē Mikeli "Jukurit" komandas uzvarā savā laukumā Somijas hokeja čempionāta mačā, bet aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP cieta zaudējumu savā laukumā.

"Jukurit" mājās ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) pārspēja Kouvolas "KooKoo".

Batņa guva vārtus 11. un 18.minūtē, otrajiem vārtiem vēlāk izrādoties uzvaras vārtiem.

Uzbrucējs 14 minūtēs un 44 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

JYP bez latviešu aizsarga sastāvā savā laukumā pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) zaudēja Turku TPS.

Uzvaras vārtus Petrus Palmu guva papildlaika 88.sekundē.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu vidū, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.

'Dainis out' vai nē? LFF valde nav gatava diskutēt par Kazakeviča iespējamo atlaišanu
Latvijas Futbola federācija (LFF) otrdien izplatīja organizācijas prezidenta Vadima Ļašenko viedokli, ka šobrīd netiek izskatīta futbola izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča iespējamā atbrīvošana. Arī vairāki LFF valdes locekļi portālam "Delfi...
Riteņbraucējs Pluto nākamsezon pārstāvēs citu Nīderlandes komandu

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Pluto nākamsezon pārstāvēs citu Nīderlandes komandu.

No kontinentālā līmeņa vienības "Abloc" viņš pārcelsies uz tādā pašā līmenī startējošo "Beat".

25 gadus vecais Pluto jau no jaunatnes vecuma trenējās Nīderlandē.