HiHFtUpPcj2bDQgRcJD0El7pPCwQKt1emnuz8vAB
2234327

Karbonāri 40.vieta četru dienu sacensību Itālijā pirmajā posmā

Latvijas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri ceturtdien Itālijā izcīnīja 40.vietu četru dienu velobrauciena "Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini" (UCI kat.2.2) pirmajā posmā.

Sportistes sacensības sāka ar 2,22 kilometru individuālo braucienu Kampi Bizencio ielās, uzvaru svinot vācietei Franciskai Brausei ("Ceratizit-WNT"), kura distanci veica divās minūtēs un 56 sekundēs.

Viņa par sekundi apsteidza Beļģijas sportisti Fienu van Eindi ("Fenix-Deceuninck Continental") un polieti Katažinu Vilkosu ("MAT Atom Deweloper Wrocław").

Karbonāri (UAE otrā komanda) finišēja 40.vietā, uzvarētājai zaudējot 14 sekundes.

Sacensībās piedalās arī Latvijas izlase, ātrākajai ceturtdien esot Evelīnai Ermanei-Marčenko, kura uzvarētājai zaudēja pusminūti, ieņemot 137.vietu 152 sportistu vidū.

Kitija Siltumēna ieņēma 139. (+0:31), Laura Belohvoščika - 143. (+0:32) un Lāsma Elza Vaivode - 145.vietu (+0:35).

Sacensības notiek kopš 1995.gada.

Iepriekšējā gadā kopvērtējumā uzvarēja poliete Agneška Skalņaka-Sojka.

Pasaules vieglatlētikas čempionātā tāllēkšanā uzvar grieķis Miltiadis Tentoglu

Grieķis Miltiadis Tentoglu ceturtdien Budapeštā pasaules čempionātā vieglatlētikā izcīnīja uzvaru tāllēkšanā.

Olimpiskais čempions Miltiadis uzvaru izcīnīja pēdējā lēcienā, piezemējoties 8,52 metru tālumā.

Viņš apsteidza Jamaikas sportistus Veinu Pinoku...