2098212

Latvijas basketboliste Katrīna Ozola karjeru turpinās Ungārijā

Latvijas basketboliste Katrīna Ozola karjeru turpinās Ungārijas augstākās līgas komandā Budapeštas EAC.

Tā vēsta sportisti pārstāvošā aģentūra "Future Sports Group".

Budapeštas komanda iepriekšējā sezonā regulārajā turnīrā ieņēma sesto vietu, bet izslēgšanas turnīru noslēdza astotajā pozīcijā.

19 gadus vecā centra spēlētāja Ozola iepriekšējā sezonā pārstāvēja "Rīgas Stradiņa universitātes" komandu.

Baltijas līgā viņa vidēji 22 minūtēs guva 10,6 punktus un izcīnīja 5,8 atlēkušās bumbas.

Ozola šovasar bija Latvijas sieviešu basketbola izlases kandidāšu sarakstā un palīdzēs Latvijas U-20 izlasei Eiropas čempionātā.

Dairis Bertāns: Lomažs pieņēma pareizo lēmumu

Rihards Lomažs, kurš savainojuma dēļ neturpinās cīņu par vietu Latvijas vīriešu basketbola izlasē dalībai Pasaules kausa finālturnīrā, pieņēma pareizo lēmumu, trešdien preses konferencē norādīja Latvijas izlases kapteinis Dairis Bertāns.

Šonedēļ Latvija...

RFS neizmanto izdevības un ar divu vārtu starpību zaudē Sabah

Latvijas futbola virslīgas vicelīdere RFS trešdien UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā Jūrmalā ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja Azerbaidžānas komandai Masaziras "Sabah".

Atbildes spēle notiks nākamnedēļ Azerbaidžānā, uzvarētāja...