UiENSj6Lm7nkSN8a9Cxe46vfbpgb7VT4qXGdPgnZ
1986507

Latvijas biatloniste Bendika gaida bērniņu

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ir bērna gaidībās, svētdien vietnē "Instagram" pavēstīja sportiste, publicējot fotogrāfijas, kurās ir stāvoklī.

32 gadus vecā biatloniste Pasaules kausa sezonā, kurā izlaida divus posmus, kopvērtējumā ierindojās 49.pozīcijā. Viņa kopā ar Andreju Rastorgujevu martā Pasaules kausa posmā finišēja trešajā vietā jauktajā pāru stafetē, sasniedzot Latvijas visu laiku augstāko pozīciju šajā disciplīnā.

Savukārt pasaules čempionātā Bendika jauktajā stafetē ieņēma 25.vietu, 7,5 kilometru sprintā finišēja 62.vietā, bet 15 kilometru individuālo distanci noslēdza 44.pozīcijā.

Viņa pārstāvējusi Latviju Pekinas un Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, Pekinā sacenšoties arī distanču slēpošanā. Savukārt 2021.gada Eiropas čempionātā Bendika izcīnīja zelta godalgu sprinta disciplīnā.

Paziņots, kad sāks iztiesāt vēsturē lielākās hašiša kravas krimināllietu

Latvijas vēsturē lielākās hašiša kravas krimināllietu, Ekonomisko lietu tiesa plāno sākt izskatīt 28.augustā plkst.16, ziņoja tiesā.

Lietā apsūdzēti četri Latvijas valstspiederīgie un viens Lietuvas pilsonis, par to, ka viņas organizētā grupā neatļauti ...