lv
OfH6Q4TDBMvYgj0vXHXEQSBNO9rSsCAVfYdGZuSx
1939789

Latvietei Patrikai Eiropas spēlēs 17.vieta daiļlēkšanā no 10 metru torņa

Latvijas daiļlēcēja Džeja Delanija Patrika piektdien Žešovā Eiropas spēlēs ieņēma 17.vietu daiļlēkšanā no desmit metru torņa, finālsacensībām nekvalificējoties.

Patrika piecos priekšsacīkšu lēcienos sakrāja attiecīgi 54,0, 28,5, 36,0, 30,4 un 51,2 punktus, ar 200,10 punktiem ieņemot 17.vietu 18 sportistu konkurencē.

Finālam kvalificējās 12 labāko rezultātu sasniedzējas. No 12.vietas, ko ieņēma norvēģiete Helle Tuksena, Latvijas sportistes atpalika 47,3 punktus.

Labāko rezultātu 299,35 punkti sasniedza Lielbritānijas pārstāve Īdena Čena.

Fināls norisināsies piektdien.

Eiropas trešajās spēlēs Latviju pārstāv 96 sportisti 17 sporta veidos.

Sacensības no 21.jūnija līdz 2.jūlijam notiek Krakovā un citās Mazpolijas vojevodistes pilsētās.

Eiropas spēles notiek reizi četros gados. Pirmās spēles notika 2015.gadā Baku, bet otrās - 2019.gadā Minskā.

Akmens Eiropas spēlēs izcīna bronzas medaļu smaiļošanā 200 metru distancē

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien izcīnīja bronzas medaļu Eiropas spēļu finālā 200 metru distancē.

Akmens finālā distanci beidza 37,189 sekundēs.

Viņš piekāpās vien portugālim Mesiasam Baptistam (36,845) un zviedram Peteram Menningam (37,179)...

Jelgavā notiks Kontinentālā kausa hokejā otrā posma sacensības

Jelgavā oktobra vidū ar Latvijas čempiones Jelgavas "Zemgale"/LBTU dalību notiks Kontinentālā kausa hokejā otrā posma sacensības, piektdien paziņoja Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF).

Piektdien Bratislavā notikušajā ikgadējā Kontinentālā kausa klub...