pPCbBgFiEN8UimvKOcQFC04duJEOLtG6Rguy76tD
1919602

Panākumiem bagāts aizvadīts Galda Hokeja Pasaules Čempionāts Norvēģijā

Latvijas Galda hokeja izlase ļoti veiksmīgi piedalījusies Pasaules Galda Hokeja čempionātā kurš norisinājās no 15.jūnija līdz 18.jūnijam Norvēģijas pilsētā Brynē.

Latvijas sportisti parādīja izcilu sniegumu triumfējot vairākās disciplīnās:

Junioru komanda- Zelta medaļas,

Sieviešu komanda- Sudrabs,

Prestižajā Open komandu kategorijā- Latvijas komanda ieņēma pirmo vietu saņemot zelta medaļas.

Individuālajos sacensību posmos ne mazāki panākumi:

Junioru kategorijā Toms Baumanis izcīnīja Sudraba medaļu.

Sieviešu kategorijā mūsu sportiste Krista Annija Lagzdiņa triumfēja un saņēma zelta medaļu.

U13 individuālajā kategorijā, divi mūsu sportisti tikās finālā, kur Rainers Neija izcīnīja Zelta medaļu, bet Henrijs Prokuratovs sudrabu.

Neatpalika arī veterānu izlase, kur Salvis Skarainis izcīnīja bronzu, bet veterāni komandu sacensībās
izcīnīja augsto 5.vietu!

Vienā no svarīgākajām kategorijām OPEN individuālājās sacensībās, mūsu Rainers Kalniņš ieņēma otro vietu izcīnot sudraba medaļu.

Galda hokejs ir sporta veids ar kuru nodarbojas vairāk nekā 30 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā. Tā ir dinamiska un aizraujoša spēle ar bagātu vēsturi, pirmās meistarsacīkstes - Zviedrijas čempionāts, notika 1982. gadā. Galda hokejistam ir nepieciešami ilgi un rūpīgi treniņi, lai paaugstinātu savu meistarības līmeni un apgūtu daudzus tehniskos elementus, laba reakcija, ātra domāšana, prasme analizēt situācijas un pamatīga fiziskā izturība, bet tajā pat laikā šī spēle ir pieejama jebkuram neatkarīgi no vecuma un dzimuma.

LIAA aicina pieteikties jaunajā digitalizācijas programmā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikties jaunajā digitalizācijas programmā "Atbalsts komercdarbības procesu digitalizācijai", pavēstīja LIAA pārstāvji.

Atbilstoši Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda finansētās progra...

Miris augstskolas RISEBA veidotājs

Vakar, 18.jūnijā, 80 gadu vecumā mūžībā aizgājis Biznesa, mākslas un tehnoloģijas augstskolas "RISEBA" ilggadējais rektors, augstskolas veidotājs un kādreizējais īpašnieks Boriss Kurovs, informēja augstskola.

"Kurovs augstskolas "RISEBA" kolektīva, stu...

Latvijas futbola valstsvienība zaudē Armēnijā, vēlreiz vārtus ielaiž kompensācijas laikā
Latvijas vīriešu futbola izlase pirmdien Erevānā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra trešajā mačā ar rezultātu 1:2 piedzīvoja neveiksmi pret Armēniju.