1891287

Latvijas riteņbraucējam Kristam Neilandam 23.vieta Šveices tūres trešajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands otrdien ierindojās 23.pozīcijā daudzdienu velobrauciena "Tour de Suisse" (UCI kat. 2.UWT) trešajā posmā.

Otrdien riteņbraucēji mēroja 143,8 kilometrus, pārvarot divus pirmās kategorijas kāpumus un šķērsojot vienu sprinta starpfinišu.

Visātrāk finišu sasniedza dānis Matiass Skjelmose ("Trek-Segafredo"), kurš distanci veica trīs stundās 29 minūtēs un 14 sekundēs.

Otrajā vietā viņam sekoja austrietis Fēlikss Galls ("AG2R Citroen"), zaudējot uzvarētājam trīs sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza Spānijas riteņbraucējs Huans Ajuso (UAE), kurā atpalika no labākā rezultāta īpašnieka 12 sekundes.

Neilands ("Israel - Premier Tech") finišēja minūti un 50 sekundes vēlāk nekā uzvarētājs.

Pēc trīs posmiem par kopvērtējuma līderi kļuvis Skjelmose, kurš par 17 sekundēm apsteidz "Jumbo-Visma" pārstāvi Voutu van Ārtu no Beļģijas, bet par 24 sekundēm - Ajuso.

Latvijas riteņbraucējs līderim zaudē trīs minūtes un divas sekundes, ieņemot 29.vietu.

Šveices tūre pirmoreiz notika 1933.gadā. Pērn "Tour de Suisse" uzvarēja brits Geraints Tomass. Neilands arī pirms gada bija tūres dalībnieku vidū, finišējot 37.vietā.

Paziņos spriedumu lietā par NEPLP lēmumu atņemt Doždj apraides atļauju

Administratīvā rajona tiesa spriedumu lietā par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu atņemt apraides atļauju Krievijas neatkarīgajai programmai "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") paziņos 4.jūlijā, otrdien lēma tiesa.

Sākotnēji p...

Latvijas volejbolisti Sudraba līgas turnīrā Rīgā sagrauj Kipru

Latvijas vīriešu volejbola izlase otrdien Eiropas Sudraba līgas turnīra trešajā spēlē 3-0 (25:17, 25:17, 25:14) pārspēja Kipras valstsvienību, kas šajā mačā Rīgā bija mājinieku lomā, un nodrošināja pirmo vietu grupā.