z2YrnJTO3hyMBEN7FpEGiOfApoeGVcZCljLAbtft
1661499

Svarinskai vieta vien otrajā simtā UCI Pasaules tūres velobrauciena otrajā posmā

Latvijas riteņbraucēja Līna Svarinska otrdien ierindojās 150.pozīcijā Spānijā notiekošā UCI Pasaules tūres velobrauciena "La Vuelta Femenina" otrajā posmā.

Otrdien riteņbraucējas mēroja 105,8 kilometrus, pārvarot vienu ceturtās kategorijas kāpumu.

Uzvaru izcīnīja nīderlandiete Šarlote Kūla no DSM komandas, kura finišu sasniedza pēc divām stundām 41 minūtes un 27 sekundēm.

Otro vietu, finišējot ar tādu pašu laiku kā labākā rezultāta īpašniece, ieņēma uzvarētājas tautiete Marianne Vosa ("Jumbo-Visma"), bet ASV riteņbraucēja Hloja Digerta ("Canyon/SRAM") arī distanci veica ar tādu pašu laiku un noslēdza labāko trijnieku.

Savukārt Svarinska ("Farto-BTC") atpalika no uzvarētājas 11 minūtes un 11 sekundes.

Pēc diviem posmiem kopvērtējuma līdere ir Vosa. Latvijas riteņbraucēja zaudē līderei 16 minūtes un 36 sekundes, kas ļauj ierindoties 155.pozīcijā.

Nākamais posms vēl būs līdzenumā, bet pēc tam riteņbraucējas sagaida jau kāpumiem bagātāki etapi. Velobrauciens noslēgsies svētdien ar septīto posmu.

"La Vuelta Femenina" tiek aizvadīts devīto reizi un iepriekšējo divu sacensību uzvarētāja ir nīderlandiete Annemīka van Vlētena. Salīdzinot ar pērno gadu, šosezon riteņbraucējas veiks par diviem posmiem vairāk.

Semeņistajai Prāgā uzvara ITF W-60 sērijas turnīra pirmajā kārtā

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja otrdien Prāgā svinēja uzvaru Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pirmajā kārtā.

Semeņistaja (WTA 215.) turnīrā bija izsēta ar astoto numuru.

18 gadus veco Čehijas sportist...

Auda sagādā Super Nova futbolistiem ceturto neveiksmi pēc kārtas

"Auda" otrdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas desmitās kārtas pirmajā mačā izcīnīja panākumu.

"Auda" izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Salaspils "Super Nova", sagādājot pretiniekiem ceturto neveiksmi pēc kārtas.