AUBWrW3oJ9A9QFeF6mwVO8aR3nJWumDeRuWsqjfJ
1557773

Strautmanis cīnīsies par medaļām Pasaules kausa posmā

Latvijas šāvējs Lauris Strautmanis ceturtdien Limā Pasaules kausa posmā šaušanā iekļuva labāko astotniekā vingrinājumā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē un cīnīsies par medaļām.

Strautmanis sašāva 584 punktus un ierindojās otrajā vietā, sacensības turpinot astoņiem labākajiem.

Labāk par Latvijas šāvēju startēja vien turks Ismails Keless, kurš sašāva 587 punktus.

52 sportistu konkurencē 21.vietā ar 573 punktiem ierindojās Emīls Vasermanis.

Pasaules kausa posms Limā norisināsies līdz sacentās šāvēji no 42 valstīm.

Kariņš: Rail Baltica būvdarbos svarīgi nodrošināt finansējuma nepārtrauktību

"Rail Baltica" būvdarbos svarīgi nodrošināt finansējuma nepārtrauktību, ceturtdien, apmeklējot "Rail Baltica" starptautiskās stacijas Rīgā būvlaukumu, atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Premjers norādīja, ka Eiropas Savienībā (ES) jābūt p...

Pludmales volejbolisti Samoilovs/Šmēdiņš Brazīlijā sasniedz «Challenge» turnīra kvalifikācijas otro kārtu
Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ceturtdien Brazīlijā Profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" līmeņa turnīrā izcīnīja uzvaru kvalifikācijas pirmās kārtas mačā.
Noskaidrotas Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālistes
"Rīgas Stradiņa universitātes" (RSU) basketbolistes ceturtdien ar 81:53 uzvarēja "Rīgas Juniores/LU", gūstot otro panākumu pusfināla sērijā līdz divām uzvarām un kļūstot par Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālistēm.