BdKxlTosRXRJhp1Rq0AXlB1MuuAXHJlf165zHk1k
1495800

«Ogres» un «Ventspils» basketbolisti netiek Latvijas-Igaunijas līgas finālčetriniekā

BK "Ventspils" un BK "Ogre" sestdien Latvijas–Igaunijas basketbola līgā zaudēja ceturtdaļfināla spēlēs un netika turnīra ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.
RVS/LU volejbolistes otro gadu pēc kārtas kļūst par Latvijas čempionēm
"Rīgas Volejbola skola"/"Latvijas Universitāte" (RVS/LU) volejbolistes sestdien kļuva par Latvijas čempionēm otro gadu pēc kārtas.
Jaunā «Riga» zvaigzne Regža atkal iesit un kaldina graujošu uzvaru

"Daugavpils" sestdien savā laukumā svinēja pirmo uzvaru šīs sezonas "Optibet" Latvijas futbola virslīgas spēlēs, bet "Riga" pirmajā puslaikā sagrāva "Liepāju".

"Daugavpils" stadiona "Esplanāde" mākslīgajā laukumā ar 3:0 (1:0) pieveica Salaspils "Super N...

Apstiprināts - Kabiles pagastam ir ģērbonis (+FOTO)

Kuldīgas novada dome 30. martā akceptēja heraldikas mākslinieka Edgara Sima izstrādāto Kuldīgas novada Kabiles pagasta ģerboni, ziņo Kuldīgas mājaslapā.

Ģerboņa apraksts: Sarkanā laukā sudraba vītols ar saknēm.Ģerbonī redzams sarkanā laukā sudraba vīto...