Ssu4CN9BBYV4E3DHIk9NaAqRPw6mWItbjCMVNnoQ
1440739

Šteinbergas pārstāvētā «Tango» neiekļūst FIBA Eirolīgas pusfinālā

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga trešdien Turcijā guva 14 punktus Buržas "Tango" zaudējumā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā, ciešot zaudējumu arī visā sērijā.

"Tango" viesos ar 63:91 (18:19, 15:27, 13:23, 17:22) piekāpās "Mersin" basketbolistēm, sērijā līdz divām uzvarām zaudējot ar 1-2.

Šteinberga 25 minūtēs un 19 sekundēs laukumā grozā raidīja sešus no 11 divpunktu metieniem un divus no trim soda metieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, četrreiz pārkāpa noteikumus, trīsreiz pārķēra bumbu, kā arī tika pie +/- rādītāja (-7) un komandā labākā efektivitātes koeficienta 14.

Viešņām Šteinberga bija rezultatīvākā spēlētāja, 11 punktus pievienojot Letisijai Guapo.

Pretiniecēm ar 27 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Čelsija Greja.

Trešdien trešo spēli aizvadīs arī Aleksas Gulbes pārstāvētā Salamankas "Perfumerias Avenida", kas izbraukumā tiksies ar Prāgas ZVVZ USK.

Vietu finālčetriniekā jau ir nodrošinājusi arī Stambulas "Fenerbahce", kas sērijā pieveica Ungārijas "Sopron".

Izslēgšanas spēlēm kvalificējās katras grupas četras labākās komandas.

Pērn par čempioni kļuva Ungārijas vienība "Sopron", kas finālā pārspēja "Fenerbahce".

Rinkēvičs aicina uzņēmējus paust savas intereses...

Trešdien Ārlietu ministrija (ĀM) organizēja 19. Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomes sēdi, kurā sēdes vadītājs un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) aicināja uzņēmējus aktīvi paust savas intereses un pievienoties amatpersonu vizītēm u...

Latvijas telpu futbolisti panāk neizšķirtu pret somiem U-19 Eiropas čempionāta atlases startā
Latvijas U-19 telpu futbola izlase trešdien Jelgavā ar neizšķirtu, atspēlējot triju vārtu deficītu, sāka 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Latvijas izlase ceturtās grupas spēlē spēlēja 3:3 ar Somijas valstsvienību.