Naktī vietām valsts ziemeļu daļā gaidāms neliels lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienestā norāda, ka naktī debesis skaidrosies tikai brīžiem un vietām valsts ziemeļu daļā gaidāms neliels lietus.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs -1…+4 grādi.

Rīgā naktī debesis skaidrosies vien dažbrīd, tomēr būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs +3…+4 grādi.

Rastorgujevs riņķo sešus soda apļus un finišē 18. vietā

Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs sestdien Oslo Pasaules kausa pēdējā posma biatlonā 12,5 kilometru iedzīšanā sešreiz kļūdījās šaušanā un ieņēma 18.vietu, bet Renārs Birkentāls debijā šajā disciplīnā finišēja 56.vietā.

Jau pirmajā ugunslīnijā Ras...

«Mogo/LSPA» pirmie iekļūst Latvijas hokeja čempionāta finālā
"Mogo/LSPA" sestdien Rīgā ar 1:0 uzvarēja "Prizmas" hokejistus un nodrošināja vietu Latvijas čempionāta finālā, liecina rīkotāju informācija. Pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām "Mogo/LSPA" bija pārāki ar 4:0.
Distanču slēpotāja Eiduka sasniedz 28. vietu sprintā Pasaules kausa posmā
Latvijas spēcīgākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Zviedrijā ieguva 28. vietu sprinta distancē Pasaules kausa posmā, liecina rīkotāju informācija.