VMAJS3n6RYsXyssItP4DnQ8hmnm1cZdoqklshVJg
1414307

Ābolam rezultatīva piespēle Orebro uzvarā Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfināl

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, viņa un Riharda Mareņa pārstāvētajai "Orebro" svinot uzvaru.

"Orebro" mājās ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) uzvarēja "Timra" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām ieguva vadību ar 1-0.

Pēc Ābola piespēles mača sestajā minūtē Olivers Ēklinds ar metienu bez ripas apstādināšanas panāca 1:0, pāris minūtes vēlāk zviedram dubultojot pārsvaru.

Ābols šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Marenis spēlēja 68 sekundes un statistikas ailēs neatzīmējās.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāk no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.

'Nožēlo, ka neaizbrauca ātrāk' – Latvija nezina, cik iedzīvotāju pārcēlušies uz Krieviju
Vai tie ir daži simti vai vairāki tūkstoši – Latvijas valsts iestādes neapkopo informāciju un nezina, cik daudz valsts iedzīvotāju pēc pagājušā gada 24. februāra, kad Krievija izvērsa agresīvu liela mēroga karu Ukrainā, pārcēlušies uz Krieviju un tās s...
Novērš šķēršļus atbalstam paralimpiešiem, kas sacenšas ar krieviem un baltkrievi

Piektdien Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) veikusi grozījumus līgumā ar Latvijas Paralimpisko komiteju, novēršot iespējamus šķēršļus valsts finansējuma saņemšanā atsevišķu sporta veidu pārstāvjiem, informēja IZM komunikācijas nodaļā.

Grozījumi pa...

Veterinārārstu biedrība: Problēma ar veterināro zāļu pieejamību tirgū palielinās

Problēma ar veterināro zāļu pieejamību tirgū palielinās gan Latvijā, gan Eiropā, atklāja Latvijas Veterinārārstu biedrības priekšsēdētājs Valdis Šmeliņš.

Viņš atzīmēja, ka Latvijā kopumā situācija ar veterināro zāļu pieejamību nav kritiska, bet ir zāļu ...